Mladinske Plesne vizije 2019 – Nacionalno odprtje TLK 2019

Ziva-2018-fMatejMacek-6368

Mladinske Plesne vizije 2019 – regijska revija mladinskih plesnih skupin SV Slovenije.

NML, OŠ PUCONCI
UTRINKI SREČE
Koreografija: Skupinska
Mentorici: Monika Vidmar, Marlene Horvat
Nastopajo: Nika Ambruž, Lia Bauer, Lena Kočar,
Luna Kočar, Maša Kren, Nela Škraban, Nika Titan


PLESNI CENTER MAMBO, PTUJ
NORIŠNICA
Koreografija: Julija Menoni, Amalija Mlinarič
Mentorica: Julija Menoni
Nastopajo: Amalija Mlinarič, Julija Menoni, Klara Vrabl, Lucija Dimovski Ivanuša, Lara Peklar, Neja Gajser,
Nika Čeh, Nika Princl, Nina Širec, Vita Pernat,
Tjaša, Šarac, Zara Šoštarič


JAZZ ČLANI, PLESNA ŠOLA VIBE, MARIBOR
SHELTER
Koreografija: Monja Lorenčič
Nastopajo: Amadea Vrabič, Daša Lukić, Luna Vogrin,
Kaja Pšeničnik, Lana Kropf, Lana Lipovnik, Neja Soderžnik, Tamara Pešić, Dora Boc, Tara Klemenčič,
Tija Lipovnik, Vita Košar, Zala Božnik, Eva Grmek


SODOBNA 3, PLESNA IZBA MARIBOR
BAZEN
Koreografija: Dalanda Diallo in plesalke
Nastopajo: Alisa Kiker, Katja Kočevar, Vanja Kolanovič, Rebeka Rajšek, Anja Spasovski, Nadja Spasovski,
Nika Zidar


JAN PAVEO in ŽAN ROJ
BRAKEMEN
Koreografija in ples: Jan Paveo, Žan Roj


GP SENIOR, GALERIJA PLESA MARIBOR
THE RICH MAN’S FRUG
Koreografija: Mojca Ussar
Nastopajo: Alja Bedenik, Maša Čuček Bezjak, Mojca Hadela, Tjaša Hameršak, Kristina Kleč, Teja Makuc,
Anja Markuš, Danaja Roner, Valentina Tomič,
Ana Vešligaj, Anja Žepič


DRUŠTVO MOMENT
TO STAND TOGETHER
Koreografija: Monja Lorenčič, Domen Žugelj (Moment)
Nastopajo: Eva Oeser, Ina Lasbaher, Žan Roj,
Nadja Krajnc, Tjaša Pisanec, Jan Paveo, Maja Muraus, Žana Nežmah, Rina Hojnik, Jasha Robnik, Maša Pinner, Ajda Adeva, Amanda Goropevšek, Flora Ribarič,
Gaja Tisaj, Janja Horvat, Lara Sitar, Manca Puhek, Tamara Cafuta


MODERN JAZZ INTENZIVA, PLESNA IZBA MARIBOR
DOOMED (OBSOJEN)
Koreografija: Anita Čanadi
Nastopajo: Ana Kren, Rebeka Rajšek, Jasha Robnik,
Julija Tertinek, Nika Zidar, Žana Žabčič


SODOBNA 2, PLESNA IZBA MARIBOR
TISOČ KORAKOV
Koreografija: Mojca Kasjak
Nastopajo: Vanja Abraham, Petja Golec Horvat,
Ajša Mara Kacjan, Ivana Kocutar, Maja Kolanovič,
Luka Oblak, Špela Pehant, Maja Plateis,
Simona Bobnar Radenkovič, Ana Vučković


MODERN ADVANCED, KD CENTER PLESA, MARIBOR
PRESIHANJE
Koreografija: Marko Urbanek
Nastopajo: Nastja Alt, Nuša Gruden, Zarja Ferlinc,
Eva Oeser, Nadja Krajnc, Katarina Rijavec, April Veselko


Š.I.K. – ŠTUDIJSKI IZBIN KOLEKTIV, PLESNA IZBA MARIBOR
NEPOPOLNI INTERVALI
Koreografija: April Veselko in plesalke
Nastopajo: Alisa Kiker, Vanja Kolanovič, Jasha Robnik, Anja Spasovski, Nadja Spasovski, Vita Trantura,
Nika Zidar


Povezovalec revije: Žiga Mekiš Recek
Organizacija prireditve: Aljoša Obal, JSKD OI Murska Sobota
Strokovni izbor programa: Snježana Premuš
Strokovna priprava revije: Minka Veselič Kološa, JSKD OI Maribor
Regijsko revijo mladinskih plesnih skupin PLESNE VIZIJE strokovno spremlja Igor Sviderski, državni selektor
Tehnika: ZKTŠ Murska Sobota